Poznaj lecznicze
własności bursztynu 20 lat doświadczenia

O nas

Szanowni Państwo!

Mamy przyjemność przedstawić Państwu naszą unikalną ofertę kosmetyków i pamiątek, wykonanych z naturalnego bursztynu bałtyckiego, mając nadzieję że zachęci ona Państwa do refleksji nad tajemnicą bursztynu, oraz bliższego kontaktu z naszą firmą.

Nasze przedsiębiorstwo powstało ponad 20 lat temu jako owoc doświadczeń zebranych przez seniora rodziny w ciągu wieloletniej pracy przy wdrażaniu technologii obróbki bursztynu. Poznawszy jego piękno, szukał głębiej odkrywając na nowo, nie stosowane na szerszą skalę, lecznicze i terapeutyczne właściwości bursztynu, który towarzyszył ludziom od prehistorii.

Paląc go, rozpuszczając, poznając proces suchej destylacji bursztynu mg.inż. Roman Łysoń chciał zarazić swoją fascynacją najpierw rodzinę, a potem szerszy krąg znajomych. Technologię i pasję przekazał synowi który przejął i rozwinął tradycję firmy, oraz wdrożył nowe technologie, pozwalające na wyrób naturalnych kosmetyków, bez szkodliwych konserwantów, oraz substancji ropopochodnych, wykorzystując nie tylko naturalny bałtycki bursztyn ale i dary naszych łąk i pól.

Obecnie jesteśmy prawdopodobnie jedynym na świecie producentem naturalnego oleju bursztynowego, kwasu bursztynowego i kadzideł bursztynowych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą wyjątkową ofertą.